Polska Prasa »
» Enea weźmie udział w aukcjach OZE z blokiem biomasowym w Elektrowni Połaniec
Pozostałe
• Rząd we wtorek zajmie się projektem ustawy o ochronie sygnalistów,
• Chiny znoszą cła odwetowe na australijskie wina,
• Zużycie gazu rośnie tam skokowo. Bez niego byłoby zimno i ciemno,
• ONZ: Saudyjczyk będzie kierować komisją ds. kobiet; obrońcy praw człowieka oburzeni,
• Sąd: areszt dla trojga zatrzymanych ws. Funduszu Sprawiedliwości,
• Alissa Valles laureatką nagrody Found in Translation 2024,
• Rozmowy z Ukrainą m.in. w sprawie transportu, integracji europejskiej, odbudowy i rolnictwa,
• AFP: kryzys na rynku pracy zmusza Chorwację do otworzenia drzwi imigrantom z Azji,
• Kraków: Dwie firmy zainteresowane wymianą baterii w starszych autobusach elektrycznych MPK,
• W. Brytania: Karol III w przesłaniu wielkanocnym: nadal całym sercem służę narodowi,
• Niemcy: Scholz nie wyobraża sobie współpracy SPD z partią lewicowej polityk Sahry Wagenknecht,
• Producent lokomotyw łapie kontrakt za kontraktem. Za najnowszy zgarnie ponad 100 mln zł,
• Zanosi się na przetasowania na rynku paliw,
• UE: Komisarz ds. sprawiedliwości Reynders wycofuje się tymczasowo z prac KE,
• Eurostat: Polska w trójce największych eksporterów czekolady poza UE w 2023 roku,
• Francja: MSZ: przekażemy 30 mln euro na rzecz UNRWA,
• Rosja: Zatrzymano pięcioro dziennikarzy pracujących dla niezależnych mediów,
• Kraków: Dwie oferty w przetargu na 45 nowych autobusów,
• Ta katastrofa uderzy mocno w motoryzację,
WNP.pl, 16.02.2018
Planujemy wzięcie udziału w aukcji OZE z blokiem biomasowym w Elektrowni Połaniec. To największy i najnowocześniejszy blok na biomasę w Polsce. To blok bardzo stabilny, pracujący całą dobę mówi WNP.pl Dawid Klimczak, prezes Enea Trading.
Podobne.
• Budowlana spółka mocno rozwija się w OZE i przemyśle,
• Enea zmniejsza zapotrzebowanie na węgiel z Bogdanki o ok. 934 tys. ton,
• Wojna cenowa może częściowo zniwelować wzrost stawki VAT na żywność - Kotecki, RPP,
• Węglowy gigant pręży muskuły. To może wpłynąć na rynek,
• Turcja: Minister: chcemy współpracować z Rosatomem przy budowie elektrowni jądrowej,
• Energa: zakończono nagazowywanie gazociągu do elektrowni parowo-gazowej w Ostrołęce,
• Rosja: Pożar w elektrowni cieplnej w Nowoczerkasku; przyczyną prawdopodobnie atak dronów,
• Enea z długą listą odpisów i rezerwami. Obniżą zysk grupy o blisko 2,5 mld zł,
• Enea Połaniec za 25 mln zł kupuje nowe urządzenie dla zielonego bloku,