Polska Prasa »
» Polenergia przygotuje fotowoltaikę do aukcji OZE, możliwy udział farm wiatrowych
Pozostałe
• MKiŚ przyznaje, że koszt ustawy o cenach energii wyniesie 8,1 mld zł, a nie 6,3 mld zł,
• Tomczyk: w MON istniał proceder kradzieży cennych przedmiotów,
• TSUE: Polska ma zapłacić 7 mln euro za niewdrożenie dyrektywy o ochronie sygnalistów (aktl.),
• Podlaskie: Policja zatrzymała 22-latka podejrzanego o udział w oszustwach na tzw. wypadek,
• Szwecja: Na cmentarzu św. Botwida pożegnano Polaka zamordowanego w Sztokholmie,
• Szef MSZ: rząd nie upoważnił prezydenta do mówienia publicznie o Nuclear Sharing,
• Prof. Krzysztof Jóźwik wybrany na rektora Politechniki Łódzkiej na kolejną kadencję,
• J. Chełstowski: Miarą sukcesu jest sytuacja finansowa województwa śląskiego,
• Zarząd KGHM: w 2023 roku produkcja miedzi i srebra w Polsce była na rekordowym poziomie,
• Źródła zbliżone do KO: Siemoniak może zastąpić Kierwińskiego w MSWiA,
• Śląskie: Sprawa zlecenia zabójstwa prokuratora przez "Maślaka" prawomocnie umorzona,
• Rosjanie rzucą się do szturmu, zanim dotrze nowa broń,
• Białoruś prowokuje Litwę! Preludium konfliktu?,
• W. Brytania: Szkocka koalicja rządowa rozpadła się przez spór o redukcję emisji gazów,
• Litwa: Minister: pójdziemy w ślady Polski w sprawie mobilizacji ukraińskich mężczyzn za granicą,
• Parlament Europejski potępił wybory w Rosji, nazywając je farsą,
• CBOS: 44 proc. dobrze ocenia działalność prezydenta; 49 proc. - niezadowolonych z niej,
• Politico: koniec niezależnej telewizji publicznej w Słowacji,
• Francuskie inwestycje w Polsce osiągnęły wartość 108 mld złotych,
Forsal.pl, 14.08.2019
psav zdjęcie główne"Polenergia kontynuuje prace w celu doprowadzenia do budowy portfela projektów fam wiatrowych o mocy 199 MW w oparciu o przychody z rynku energii lub kontrakty długoterminowe i nie wyklucza udziału w tegorocznej aukcji dla farm wiatrowych" - czytamy w komunikacie. Grupa przygotowuje do udziału w oczekiwanych w 2019 roku aukcjach projekty elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 12 MW, a także prowadzi zaawansowane rozmowy dotyczące finansowania projektów o łącznej mocy 20 MW. Kolejne projekty o mocy 30 MW znajdują się we...
Podobne.
• Misja Polaka w kosmosie może się opóźnić,
• Korek po obróbce laserowej może służyć oczyszczaniu mórz z ropy naftowej,
• JSW może wpaść w poważne tarapaty,
• Equinor i Polenergia - kolejny etap Bałtyk II i III,