Biznes.PolskaPrasa.pl

Wiadomości

Finanse, notowania, gospodarka i prawo, czyli wiadomości biznesowe.
Piątek, 27 maja 2022

Polska Prasa »

Wiadomości

 » Kolejna, siódma już, aukcja dzieł sztuki na rzecz BUW rusza 18 stycznia

Pozostałe

Ukraińska cerkiew prawosławna wezwała do zdetronizowania moskiewskiego patriarchy Cyryla, WNP.pl

IMGW: ostrzeżenia dla 9 województw przed silnym wiatrem, WNP.pl

W. Brytania: Indyjska pisarka Geetanjali Shree laureatką Międzynarodowej Nagrody Bookera, WNP.pl

Projekt: będzie szerszy katalog narzędzi do identyfikacji i uwierzytelnienia, WNP.pl

Wicepremier Kanady: rosyjscy oligarchowie mogliby "wykupić się" z sankcji, pieniądze dla Ukrainy, WNP.pl

Opole: Prezes WiK Ireneusz Jaki: zawiesza się nie winnych afery, ale tego, który ją odkrył, WNP.pl

Lubuskie: Ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem, WNP.pl

Wzrosty na Wall Street; dane makro i Fed w centrum uwagi, WNP.pl

W. Brytania: Afgańczycy najliczniejszą grupą nielegalnych imigrantów na kanale La Manche, WNP.pl

Wittchen ze sporym wzrostem przychodów i solidnym zyskiem, WNP.pl

Sejm: Projekt ustawy wspomagającej spłacających kredyty mieszkaniowe trafił do komisji, WNP.pl

USA: Kobieta zastrzeliła napastnika, który na przyjęciu otworzył ogień z broni półautomatycznej, WNP.pl

Resort klimatu chce wydłużyć okresy polowań m.in. na jelenie i daniele, WNP.pl

Budimex: PGE GiEK wystawił notę obciążeniową na ponad 561 mln zł ws. bloku w Turowie, WNP.pl

Budimex odpowiada PGE w sprawie ponad 500 mln zł kary za Turów, WNP.pl

O srebrnej gospodarce porozmawiamy na Forum w Gdyni, wGospodarce.pl

Latające taksówki dostały licencję w USA, wGospodarce.pl

Allegro sadzi 87 tys. drzew z dedykacjami od klientów, wGospodarce.pl

Ukraina: Szef MSZ: rozmowy pokojowe z Rosją nie mają miejsca, WNP.pl

Pekabex ma spory wzrost przychodów i niewielki spadek zysków, WNP.pl

Kolejna, siódma już, aukcja dzieł sztuki na rzecz BUW rusza 18 stycznia

WNP.pl, 18.01.2022

Od 18 stycznia do 1 lutego po raz siódmy zostanie zorganizowana aukcja dzieł sztuki współczesnej na rzecz Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Celem aukcji jest pozyskanie dodatkowych środków na konserwację cennych obiektów z kolekcji artystycznych, historycznych i specjalnych BUW. €žAukcja jest autorskim projektem BUW realizowanym od 2004 r. dzięki artystom, którzy chętnie przekazują na rzecz BUW swoje dzieła€ €“ mówi PAP Beata L. Feliszewska, kustosz w Oddziale Promocji, Wystaw i Współpracy BUW.

Czytaj dalej...

Dodaj opinię

Podobne.

CBA zatrzymało kolejną osobę, która miała wystawiać fikcyjne faktury VAT, 26.05.22

Kolejna europejska stolica wybrała tramwaje Pesy, 25.05.22

Wolnościowcy: nasz partia jest kolejną siłą w Konfederacji, 23.05.22

ArchiwumPrywatność

Wiadomości biznesowe

Polska Prasa Biznes © 2005-2022