Pozostałe
• Współtwórca rakiet Patriot - gen. Starostecki - patronem 37 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej,
• IPhone bez wsparcia SI może przegrać z konkurencją,
• USA kuszą miliardami dolarów technologicznego giganta,
• Chcą nam narzucić euro. Nie ma na to naszej zgody,
• Kambodża: 20 żołnierzy zginęło w eksplozji amunicji w bazie wojskowej,
• Kosowo: Premier zapowiedział legalizację związków partnerskich osób tej samej płci,
• Kaczyński: fundamentem NATO i bezpieczeństwa Polski jest sojusz z USA,
• Odnaleziono ciało zaginionego operatora jednostki GROM,
• Prognoza pogody na 28 i 29 kwietnia,
• Brazylia: Podczas poszukiwań żołnierza odkryto siedem ciał domniemanych ofiar gangów,
• Mazowieckie: Urząd Statystyczny: 9133 osoby w 2023 r. uległy wypadkom przy pracy,
• Kaczyński: nikt nie może podejmować za nas decyzji m.in. w sprawach polityki zagranicznej,
• Prezes PiS: Jacek Saryusz-Wolski naszym kandydatem na komisarza Unii Europejskiej,
• Hiszpania: Kilkanaście tysięcy osób na manifestacji poparcia dla premiera Sancheza,
• Pomorskie: Po śmiertelnym wypadku odblokowano dk22 w Barkowie (aktl.),
• Media: według wywiadu USA Putin nie rozkazał zabić Nawalnego w kolonii karnej,
• Morawiecki: to w interesie najsilniejszych państw jest zmienić traktaty unijne,
• Kaczyński: idziemy do PE, żeby odrzucić Zielony Ład,
• W. Brytania: Resort obrony: rosyjscy żołnierze popełniają coraz więcej morderstw,
WNP.pl, 28.11.2023
Spośród 7 tegorocznych aukcji OZE tylko 2 zostały rozstrzygnięte i zakontraktowano ledwie 6,8 proc. energii możliwej do sprzedania. To jeszcze gorsze rezultaty niż w 2022, kiedy z 7 aukcji rozstrzygnięte zostały 3 i zakontraktowano 25 proc. energii możliwej do sprzedania.
Podobne.
• Morawiecki: ważny jest nie tylko wynik PiS, ale i grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów,
• Sztuczna inteligencja może usprawnić diagnostykę rzadkich chorób genetycznych,
• Armia USA: Huti ostrzelali dwa statki na Morzu Czerwonym, jeden jest lekko uszkodzony,
• Każdy może paść ofiarą oszustów tak jak minister,
• Zakażenie COVID-19 może zwiększać ryzyko tej choroby. Ekspertka przestrzega,