Polska Prasa »
» Zakopane: Aukcja dzieł uczniów i nauczycieli Liceum Plastycznego na budowę pomnika Kurierów Tatrzańskich
Pozostałe
• Łotwa: Władze zaapelowały do obywateli o przekształcanie piwnic w schrony przeciwlotnicze,
• USA: Tornada zrywają dachy, równają z ziemią domy,
• Moskwa uderza rakietami w tranzyt gazu z... Rosji,
• W. Brytania: Zegarek najbogatszego pasażera "Titanica" sprzedany za 900 tys. funtów,
• Suski poprosił szefa MS o wyjaśnienia dot. ujawnienia informacji, że został wezwany ws. Pegasusa,
• Ukraina: Zełenski: Rosja atakowała obiekty ważne dla przesyłu gazu do UE,
• Chiny: Pięć osób nie żyje, ponad 30 rannych z powodu tornada w Kantonie,
• Żuraw jak nowy. Zabytkowy dźwig portowy po remoncie,
• PiS zarejestrowało kandydatów do PE z zachodniopomorskiego i lubuskiego; "jedynką" J. Brudziński,
• Rumunia: Obchody polskich świąt narodowych i Dnia Polonii odbyły się wśród Polaków na Bukowinie,
• W. Brytania: Premier: napływ migrantów do Irlandii dowodzi, że boją się deportacji,
• Kielce: Wiesław Gołas patronem Dużej Sceny Kieleckiego Centrum Kultury,
• USA: Ponad 100 uczestników propalestyńskich manifestacji aresztowanych w Bostonie,
• Kolejowa składowa CPK aktualna, aleŚ w fazie analiz,
• Iga Świątek z rozmachem wkroczyła w świat gier wideo,
• USA: Setki domów w Nebrasce uszkodzonych, tysiące bez prądu po przejściu tornada,
WNP.pl, 16.12.2023
Aukcję dzieł sztuki na zebranie funduszy na budowę pomnika Kurierów Tatrzańskich organizują w niedzielę uczniowie Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Przeznaczone na licytację prace wykonali pedagodzy i uczniowie tego liceum.
Podobne.
• Zakopane znowu białe; na Kasprowym Wierchu leży 81 cm śniegu,
• Śląskie: Betonowy plac przy czechowickim liceum zazieleniony ogrodem,